Ładowanie…

GOTOWY NA BŁYSK24?

Kliknij poniższy przycisk, aby rozpocząć poznawanie naszej strony internetowej i dowiedzieć się więcej o naszej niesamowitej firmie
Zacznij eksplorować

Salon Mebli bowArte Home we Wrocławiu

ekspozycja w bowArte HomeStudio meblowe bowArte to doświadczony gracz w branży sprzedaży wyposażenia wnętrz. W ich szerokiej ofercie znajdują się wysokiej klasy meble tworzone przez uznanych specjalistów. Są to między innymi biurka w stylu industrialnym, które cechują się ergonomiczną konstrukcją i nienaganną estetyką. Ich zakup pozwoli na skuteczne podkreślenie nowoczesnego charakteru wybranego wnętrza.

W asortymencie sklepu znajdują się fotele i sofy z wytrzymałymi obiciami w różnych kolorach. Takie zestawy wypoczynkowe będą cieszyć oczy mieszkańców domu oraz odwiedzających ich gości. Sklep sprzedajne designerskie łóżka oraz narożniki. Są to produkty cechujące się niebanalnym wyglądem, a przy okazji zapewniające bardzo wysoki komfort snu.

Studia daje możliwość nabycia funkcjonalnych komód, konsol oraz regałów. Dzięki nim wnętrze pozostanie atrakcyjne wizualnie i stanie się lepiej zorganizowane. Wszystkie meble w ofercie sklepu zostały stworzone w wytrzymałych materiałów, co sprawia, że ich zakup stanowi rozsądną inwestycje na długie lata.

bowArte Home

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
5531630558
REGON
383084129
Siedziba
ul. Powstańców Śląskich 7A
53-332 Wrocław

Warning: Attempt to read property "extra" on array in /home/users/mediacli/public_html/blysk24.pl/wp-content/plugins/business-directory-plugin/templates/parts/listing-images.tpl.php on line 9