Ładowanie…

GOTOWY NA BŁYSK24?

Kliknij poniższy przycisk, aby rozpocząć poznawanie naszej strony internetowej i dowiedzieć się więcej o naszej niesamowitej firmie
Zacznij eksplorować

Płyn do czyszczenia klimatyzacji – spółka Liquid Technologies

Liquid Technologies to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją profesjonalnych środków do czyszczenia klimatyzacji oraz wentylacji. Są to produkty bezpieczne dla instalacji aluminiowych, mosiężnych i miedzianych. Ich zastosowanie gwarantuje skuteczne usuwanie zanieczyszczeń oraz wybielanie powierzchni.

Płyn do czyszczenia klimatyzacji

Płyn do czyszczenia klimatyzacji fot.1

W naszej ofercie znajdują się środki do pielęgnacji klimatyzacji od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Te drugie likwidują drobnoustroje oraz zanieczyszczenia takie jak: brud, kurz, tłuszcze gastronomiczne, osady tytoniowe oraz smary i oleje. Sprzedajemy preparaty wykorzystywane do dezynfekcji powierzchni zmywalnych. Ich zastosowanie pomoże w pozbyciu się grzyba, pleśni, bakterii oraz koronawirusów.

Płyn do czyszczenia klimatyzacji

Płyn do czyszczenia klimatyzacji fot.2

Gwarantują pozbycie się przykrych zapachów i sprawiają, że powietrze pachnie świeżo i przyjemnie. W razie konieczności nasi specjaliści służą pomocą w dobraniu środków do konkretnych warunków i stanu technicznego instalacji. Gwarantujemy szybką realizacje zleceń i indywidualne podejście do każdego klienta.

Liquid Technologies sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8982237296
REGON
368412743
Siedziba
ul. Józefa Chełmońskiego 12
51-630 Wrocław