Ładowanie…

GOTOWY NA BŁYSK24?

Kliknij poniższy przycisk, aby rozpocząć poznawanie naszej strony internetowej i dowiedzieć się więcej o naszej niesamowitej firmie
Zacznij eksplorować

P.G. GROUP – obróbki blacharskie Wrocław

P.G. Group to przedsiębiorstwo oferujące szeroki wybór wyrobów ze stali, budowlanych i przemysłowych. Firma specjalizuje się głównie w sprzedaży oraz obróbce metali nieżelaznych. Wszystkie usługi wykonane są z dbałością o detale i z godnie z wymaganiami klientów. P.G. Group uzyskało certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

Obróbki blacharskie Wrocław

Obróbki blacharskie Wrocław fot.1

W ofercie znaleźć można m.in takie usługi jak: wykrywanie, cięcie laserowe, gięcie, zaginanie, perforacja. Firma oferuje pokrycia dachowe ze stalowych blach powlekanych. Szeroki wybór modeli i kolorów, pozwala dopasować rozwiązań do potrzeb technicznych danego dachu. P.G. Group dostarcza blachodachówki, panele dachowe, płyty warstwowe, blachy trapezowe, okna dachowe, rynny i akcesoria.

Obróbki blacharskie Wrocław

Obróbki blacharskie Wrocław fot.2

Przedsiębiorstwo jest dystrybutorem marki Blachy Pruszyński. Przedsiębiorstwo przestrzega norm i przepisów przyjętych w branży. Firma stale udoskonala procesy i wydajność pracy, przez co utrzymuje silną pozycję na rynku. Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę klienta i fachowe doradztwo.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
932645847
REGON
8961302657
Siedziba
Nowa Wieś Wrocławska
ul. Relaksowa 41
55-080 Kąty Wrocławskie