Ładowanie…

GOTOWY NA BŁYSK24?

Kliknij poniższy przycisk, aby rozpocząć poznawanie naszej strony internetowej i dowiedzieć się więcej o naszej niesamowitej firmie
Zacznij eksplorować

Firma AutoGTA – sprawdzony skup aut Wrocław

skup aut Wrocław

Auto GTA to firma specjalizująca się w skupowaniu samochodów w każdym stanie, zarówno tych nadających się już jedynie do zezłomowania jak i takich, które da się jeszcze uratować. Firma swoją działalność prowadzi głównie na terenach Wrocławia i okolic, chociaż zasięgiem obejmuje również całe województwo dolnośląskie, lubuskie i opolskie. W indywidualnych przypadkach, firma jest również w stanie dotrzeć do klienta z każdego miejsca w Polsce.

Auto GTA szczyci się otwartością na potrzeby swoich klientów oraz szybkością działania. Sposób obsługi klienta w Auto GTA, dostosowany jest pod jego potrzeby oraz stan samochodu, który chce sprzedać. W firmie stawia się na transparentność wyceny skupowanego samochodu, która przeprowadzana jest przez specjalistów przyjeżdzających do klienta.

Jeśli zaproponowana wycena odpowiada sprzedającemu, wszelkie umowy sporządzane i podpisywane są na miejscu, tak by cały proces przebiegał sprawnie i bez zbędnych formalności. Dodatkowo Auto GTA wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta i bierze na siebie wszelkie późniejsze czynności związane z wyrejestrowaniem samochodu czy przerejestrowanie go na nowego nabywcę.

Skup Aut AutoGTA

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8951876724
REGON
020742967
Siedziba
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13
51-171 Wrocław