Ładowanie…

GOTOWY NA BŁYSK24?

Kliknij poniższy przycisk, aby rozpocząć poznawanie naszej strony internetowej i dowiedzieć się więcej o naszej niesamowitej firmie
Zacznij eksplorować

Centrum detailingu Wilczynsky Studio z Wrocławia

autodetailiggWilczynsky to profesjonalne studio pielęgnacji samochodów z siedzibą we Wrocławiu. Pracujący tam specjaliści posiadają wiedzę oraz duże doświadczenie pozwalające na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dbają o wygląd pielęgnowanych pojazdów, które stanowią powód do dumy ich właścicieli. W ofercie salonu znajduje się oklejanie samochodów. Jest to szybki i bezpieczny sposób na odmianę stylizacji posiadanego auta.

Podczas wykonywania tej usługi wykorzystuje się specjalistyczną folie stanowiącą wierną imitacje lakieru samochodowego. Pracownicy firmy zajmują się woskowaniem aut i motocykli. Dzięki ten czynności ich zewnętrzna część pozostaje odporna na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Salon oferuje usługę w postaci polerowania lakieru.

Po jej wykonaniu pojazd odzyskuje dawną świetność i wygląda prawie jak nowy. Polerowania zda egzamin w przypadku chęci odrestaurowania pojazdu lub potrzeby zwiększenia jego wartości. Ponadto w ofercie firmy znajduje się pranie tapicerek samochodowych, których czystość zwiększa komfort codziennej jazdy.

Wilczynsky Studio

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8952095058
REGON
365477452
Siedziba
ul. Rakowa 48-50
51-421 Wrocław

Warning: Attempt to read property "extra" on array in /home/users/mediacli/public_html/blysk24.pl/wp-content/plugins/business-directory-plugin/templates/parts/listing-images.tpl.php on line 9