Ładowanie…

GOTOWY NA BŁYSK24?

Kliknij poniższy przycisk, aby rozpocząć poznawanie naszej strony internetowej i dowiedzieć się więcej o naszej niesamowitej firmie
Zacznij eksplorować

ABC-Service – firma sprzątająca Wrocław

firma sprzątająca wrocławPotrzebna jest Ci wyspecjalizowana firma, która będzie utrzymywać czystość na twoim obiekcie przemysłowym ? Szukasz przedsiębiorstwa, które gwarantuje ochronę osób i mienia ? Na terenach zielonych twojego zakładu, przydałaby się przeprowadzić gruntowne prace porządkowe ? Skontaktuj się z przedsiębiorstwem ABV Service.

Od wielu lat gwarantują swoim kontrahentom szereg działań mających na celu dbałość o czysto i wygląd miejsca pracy, budynków przemysłowych, zakładów oraz obiektów użytkowych. Wykwalifikowany personel, profesjonalne ora indywidualne podejście, do każdego zlecenia, wieloletnie doświadczenie, miła i pomocna kadra pracownicza, a także konkurencyjne ceny.

W ofercie również sprzątnie specjalistyczne oraz wywóz gabarytów, a także fachowa pielęgnacja zieleni. Skontaktuj się już dziś z biurem obsługi kontrahenta i skorzystaj z usług firmy, która jest zdecydowanym liderem na rynku. Tanio, solidnie oraz profesjonalnie. Utrzymanie czystości w przedsiębiorstwie, nigdy nie było tak łatwe.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8980025555
REGON
930522767
Siedziba
ul. Bolesławiecka 15
53-614 Wrocław