Ładowanie…

GOTOWY NA BŁYSK24?

Kliknij poniższy przycisk, aby rozpocząć poznawanie naszej strony internetowej i dowiedzieć się więcej o naszej niesamowitej firmie
Zacznij eksplorować

Jak wyczyścić mocno zabrudzone powierzchnie w domu?

Chyba każdy chciałby znaleźć swój idealny sposób na to, jak szybko posprzątać mieszkanie. Takie generalne porządki przeciętnemu człowiekowi zajmują w końcu kilka ładnych godzin, a jest to akurat dość długi czas, który na pewno byłbyś w stanie znacznie przyjemniej i lepiej spożytkować. Zamiast więc męczyć się z czyszczeniem mocno zabrudzonych powierzchni i szorować je w nieskończoność chemicznymi roztworami, przy następnym sprzątaniu spróbuj zastosować poniższe metody. One na pewno ułatwią ci porządkowanie domu bądź mieszkania.

Z wyczyszczeniem toalety świetnie poradzi sobie… zwykła cola! Być może już nawet słyszałeś o tej metodzie. Jest ona dość popularna wśród perfekcyjnych pań domu. Cola to silny roztwór, który z uwagi na swój specyficzny skład potrafi doskonale poradzić sobie z usunięciem kamienia, a nawet z eliminacją rdzy. Wlej zatem sporą jej ilość do muszli klozetowej, porządnie wyszoruj ją miękką stroną gąbki i pozostaw na jakieś pół godziny. Po tym czasie wystarczy, że użyjesz spłuczki. Od razu się wtedy przekonasz, że taka cola może naprawdę znakomici zastąpić klasyczne produkty do sprzątania łazienki.

Jeżeli natomiast masz już serdecznie dość tego, że twoje lustra w łazience bez przerwy parują i że po każdej kąpieli musisz je na nowo wycierać, spróbuj raz na kilka tygodni wyczyścić je… pianką do golenia! Jest to dość niekonwencjonalna, ale naprawdę skuteczna metoda. Pianka do golenia pozwoli ci na dobre zapomnieć o problemie parujących luster. Dzięki niej znacznie dłużej pozostaną one idealnie czyste, a ty już zawsze będziesz mógł spokojnie się kąpać.

Istnieje też świetny i bardzo prosty sposób na wyczyszczenie fug. A tym elementem podłogi, o którym większość ludzi totalnie zapomina, od czasu do czasu powinieneś porządnie się zająć. Użyj do czyszczenia zwykłej pasty do zębów. Możesz nawet nałożyć ją na jakąś nieużywaną lub czystą szczoteczkę, by z jej pomocą dotrzeć do wąskich fug. Później wytrzyj je tylko wilgotną ściereczką. Efekt będzie piorunujący!